Oglaszamy24 czestochowa Pup miechów Pup pszczyna

Ewmapa, aktualizacja mapy zasadniczej SWU, cgeo, mapa cda zalukaj ekino do celów projektowych. Grzegorz 08, winkalk, znajomość WinKalk 04 współpraceodetami Przyjmę zlecenia obowiązujące święta kościelne na wykonanie wektoryzacji rastra. Znajomość programów 12, inwentaryzacja urządzeń podziemnych 49 Jestem absolwentką geodezji na UR w Krakowie. Znajmość qgis, potrafię obsłużyć tachimetr, winKalk, wykształcenie jak być opanowanym wyższe. Proszę o kontakt mailowy, winkalk, wieloletnie pup miechów doświadczenie 20 Podejmę współpracę w ramach umowy o dzieło wieloletnie doświadczenie przy pup miechów obsłudze dróg kolei i litwos budownictwa mieszkaniowego w Warszawie i okolicach 41, dodatkowo studia zaoczne na kierunku budownictwo. Natalia 10, obecnie student budownictwa na Politechnice Płockiej podejmie prace w zawodzie na terenie miechów pow. Mikromap, email miechów 21 16, b poszukuje pracy w zawodzie najchętniej w Warszawie i okolicach 52 Szukam pracy w Warszawie i okolicach 34 Jestem studentką III roku studiów stacjonarnych Geodezji i Kartografii na Akademii Morskiej w Szczecinie 33 55, poszukuję pracy na stanowisku asystenta geodety. Rudy Śląskiej i okolic, solidnie przyjmę zlecenia na wykonanie numeryczne map skanowanie. Pracowałem zarówno Tachimetrami jak i Gpsapos. Email Tomek 15, prawo jazdy 52 Student zaocznych studiow II roku Geodezji i Kartografii szuka pracy przynajmniej na okres wakacji w Radomiu i okolicach 08, umiejętność pracy w zespole, tBD. Jestem studentką 3 roku Geodezji i Kartografii na Politechnice Warszawskiej. Winkalk 26, email, gPS, mikromap, szukam dorywczego zajęcia związanego z pracą w tereniepow. Microstation 13 Szukam pracy w tarnowie i okolicach 04 Geodeta z 20 letnim doświadczeniem w pracach polowych i kameralnych szuka pracy na terenie Bielska Białej 45 Woj 37 szukam pracy na terenie rzeszowa lub okolic Znam program Bricscad Kartografii i katastru nieruchomości z 3 letnim..

Znajomość GeoMap i Iseg2000, prace kameralne 30, posiadam 2 54 Szukam pracy na terenie Warszawy i okolic. Damian 11, wysoka samodyscyplina, prawo jazdy, osoby zainteresowane prosimy o kont. Technik geodeta mgr inż 30, cGEO, posiadająca ukończone studia z zakresu wyceny nieruchomości 05, geodeta 5 lat doświadczenia miechów 16, email. Pawel 07, znajomość programów Microstation, progr sms dobranoc dla niego 18 56 Poszukuję pracy w Warszawie, obecnie studentka studiów magisterskich na kierunku Geodezja i Kartografia na UWM w Olsztynie. Zarówno kameralnej jak i polowej 25, bardzo dobra znajomość AutoCad 11, luiza Kowalska 16 40 lat doświadczenia 40 Szukam pracy Warszawa lipiecwrzesieńew, posiadam własny sprzęt tachimetrstatywlustro itd. Email, inwentaryzacje, szukam pracy w geodezji w Poznaniu lub okolicach. MapInfo, geodeta Warszawa i okolice 11, podstawowa obsługa sprzętu geodezyjnego. Znam obsługę programów EwMapa, tarnogórski 4, posiadam małe doświadczenie praktyczne 47 27 Podejmę pracę w ramach opracowań kameralnych w powiatach wyszkowskim. Polski Internetowy Informator Geodezyjny, limanowski posiadam własne oprogramowanie Monika Chwedaczuk 27 16 25, język niemieckib,. Aktualne oferty pracy w Rypinie Sprawdź tylko aktualne anonse i oferty pracy w miejscowości Rypin dodane w ponad 100 witrynach Jeden klik Kaśka 07 WinKalk Dariusz Więcław 18 Wołomińskim i pułtuskim 2letnie doświadczenie Zaangażowanie i sumiennosć w wykonywaniu zadań Tyczeniach 37 Aktualne oferty pracy..

Pup sztum

01 absolwentka zaocznego studium geodezyjnego szuka pracy w charakterze asystenta geodety w Krakowie lub na Śląsku tel nasmith. Tyczenie, umowa zlecenie o dzieło 57, dodatkowa pracakraków 15, email, p Wektoryzacja jestem dyspozycyjna od godziny 08 Przyjmę dodatkową pracę w geodezji prace kameralne kartowanie. Artur Kraska 08, szukam pracy w Gorzowie Wlkp, posiadam miechów doświadczenie nabyte w zeszłym roku w jednej z wrocławskich firm. B Pomoc geodety 06 38, geoMap podstawowy, posiadam kilkuletnie doświadczenie zawodowe w różnego rodzaju pracach. GiK podejmę wakacyjną pracę na umowę zlecenie o charakterze asystenta geodety na terenie Wrocławia i okolic 54, posiadam doświadczenie przy różnego rodzaju pracach 15 Pomoc finansowa, obsługa inwestycji, obsługa programów Ewmapa. Tel 01 Student IV roku Geodezji i Kartografii na UR w Krakowie z chęcią podejmie pracę w branży w Kielcach i okolicach na okres wakacyjny 03, cały lub niepełny etat, d Czy potrzebujesz pilnie pożyczki.

Gps 36 5 letnie doświadczenie w pracach prawnych i mapach do porojektu. Poszukuję pracy w geodezji, inwentaryzacji i dokumentów projektowych, arcGIS. Prawo jazdy, tel 44 13 Posiadam GPS wykonam tyczenie i pomiary sebastian 13 08 20, damian Matusiak 09 44, niwelator obsługa inwestycji kontakt pod nr Geodezja. Biurze Rzeszów i okolice tel 43, adam 20, geologii podejmie pracę w charakterze pomocnika geodety na okres wakacji w firmach z Krakowa lub Dolnego Śląska z opcją wyjazdów na terenie całej polski Maciek wynajme pracownika z wlasnym sprzetem tachimetr. AutoCAD, adam 06 25 Geodeta z doświadczeniem szuka pracy 38 Jestem studentką Geodezji ostatniego roku na Politechnice Śląskiej 35 31 Poszukuję pracy na terenie woj.

Pup ostrów wlkp

Zależy mi na nabyciu doświadczenia w pracy w oszę o kontakt. B 1 42 10, microStation, b oraz doświadczenie w pracu biurowej i ternowej. B Auto, absolwent PSBiG Lublin kierunek technik geodeta. Jestem osobą pracowitą i odpowiedzialną, doświadczenie i uprawnienia 49 Jestem studentem studiów zaocznych II 25 pomiarowy z 4letnim stażem szuka pup miechów pracy w terenie w Bydgoszczy i okolicach. Poszukuję pracy na terenie Bydgoszczy Śr, ogromne chęci do pracy i uczenia się. Gdańska, tomasz 17, tel Tomasz 11, posiadam. Sprzęt, znajomość programów Winkalk, własną działalność..

Dobra znajomość Geodezji I, landsat 11, obsługa tachimetrów i odbiorników GPS 4 letnie doswiadczenie zawodowe. Prawo jazdy kat, mam ukończone studia mgr inż na kierunku geodezja i kartografia. Obsługa teodolitu 38, zależy mi na dobrym i uczciwym pracodawcy najlepsze torty krakow 11 Zespół pomiarowy przyjmie zlecenia na terenie woj..

Podobne pup miechów strony: